Kokusuz İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Denizli İlaçlamayı Arayın.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz İlaçlama Hizmeti İçin Hemen Denizli İlaçlamayı Arayın.

Kokusuz Haşere İlaçlama

Yaşamlarını milyonlarca yıldır sürdüren haşereler, defalarca evrim geçirmiş ve şartlara daha dayanıklı hale gelmişlerdir. İnsanlık yüzlerce yıldır haşerelerle mücadeleye devam ederken pek çok yöntem geliştirmiştir ancak bu yöntemler haşerelerin mutasyon süreçlerini baş döndürücü bir hızla devam etmesini etkilemiş, kullanılan yöntem ve teknikler haşereleri yok etmekte kayda değer başarılar sağlayamamıştır.

İlaçlama yöntemi ise 20. yüzyılın sonlarından günümüze haşerelerle mücadelede son derece etkili bir yöntem olarak ortaya çıkmıştır. Ancak bu yöntem, sadece ehil ve eğitimli ekipler tarafından, son teknoloji cihazlar kullanılarak, çevreye ve diğer canlıların sağlığına zarar vermeyen ilaçlarla istenen etkiyi yapması sağlanarak gerçekleştirilmelidir.

Haşere ilaçları, ehil olmayan kişiler ve kurumsal olmayan firmalar tarafından kullanıldığı zaman yarardan çok zarar verme potansiyeline sahiptir. Menşei ve içeriği belli olmayan ürünler ile neticede bir kimyasal karışım olan haşere ilaçlarının sorumsuzca kullanılması, insanlar ile diğer canlıların hayatına tehlikeye atabilir. Çünkü kullanılan ilaçlar kokusuz olması sebebi ile kullanım alanlarda fark edilmeyebilirler ve içerisinde yer alan zehirli etken maddelerden dolayı sizlere zarar verebilirler. Bu sebeplerde dolayı işinde uzman ekipler ile doğru ekipman ve ilaçlar ile ilaçlama yapılmalıdır.

Kokusuz İlaçlamadaki Püf Noktalar

Kokusuz ilaçlama; karınca, hamam böceği tarzındaki haşere türlerine yapılır. Haşere türlerine kokusuz ilaçlama yapılacak yerlerin ıslak ve nemli olmaması gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir etkisini göremezsiniz. Kokusuz ilaçlamada maske takma zorunluluğu yoktur ve evden çıkmak gibi bir işlemle karşı karşıya gelmezsiniz. Kokulu ilaçlamada eviniz 6 ile 9 saat arası kapalı kalması gerekmektedir ancak bunun aksine kokusuz ilaçlamada yapımı aşamasında bile evde durabilirsiniz. Genellikle dolap aralarına kokusuz ilaçlama yapılmasında fayda vardır çünkü haşereler sıcak ve nemli yerleri severler. Mutfaklar yemek kokusunun sürekli olduğu yerdir ve bütün haşereleri üzerine çeker. Bu sebepten dolayı kokusuz ilaçlama yapılacak ilk ve en çok titizlik gösterilmesi gereken yer mutfaklarımızdır. İlaçlama yaptıktan sonra bir hafta ıslak temizlik yapılmamalı ve yerler sabunlu bezle silinmemelidir.

 

Sayfamızı Paylaşın
© Denizli İlaçlama Türkiye 1997- 2017 | Denizli Web Tasarım